Uniroyal Lastiklerini Bu Kadar İyi Yapan Ne?

Çoğu insan gibi lastik teknolojisini çok yakından takip etmiyorsanız doğru lastiği seçmek zor bir karar olabilir. Sonuçta, alışık olmayan bir göze tüm lastikler neredeyse aynı görünür. Ve daha da kötüsü, lastiğinizin delinmesinden, trafik kazasından veya önceki kış veya yaz lastiklerinizin artık işe yaramadığını fark etmenizden sonra genellikle stres altında bir karar vermeniz gerekir.

Güvenli Seçim

1969 yılında ilk yağmur lastiğini piyasaya sürmemizden bu yana yağmur uzmanı olarak ünümüze ün katmaya devam ettik. Farklı hava koşullarının sürüş üzerindeki etkilerinden esinlenerek sizi ıslak yol dahil, her türlü koşulda daima güvende tutacak lastikler geliştirmeyi görev edindik.

İhtiyaçlarınıza Göre Tasarlandı

Lastiklerimiz, farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlandı. Bu nedenle, hangi aracı nerede ve nasıl kullanırsanız kullanın, mutlaka size göre bir lastiğimiz var. Lastik modellerimiz, 13-21 inç jant çapından 145- 295 mm genişliğe kadar uzanır. RainSport3 spor arabalar için ideal yaz lastiğidir. Snow Max 2 transfer araçları için mükemmel kış lastiğidir. Rallye 4 x 4 street ile SUV sürücülerinin hata yapma ihtimali olamaz. Ve bir dört mevsim lastiği arıyorsanız, AllSeasonExpert doğru seçimdir. Liste bu şekilde uzar gider. Dışarda hava nasıl olursa olsun her yolculuğunuzdan keyif almanız için buradayız.


Modern Teknoloji

Teknoloji ve inovasyon, faaliyetlerimizde her zaman belirleyici bir rol oynamıştır. 1868'de kurulduğumuzdan bu yana sürekli ilerlemekte kararlıyız. Kurucumuzun oğlu Oscar Englebert Jr, gerçek anlamda vizyon sahibi bir girişimciydi, kendisinin yenilikçi ruhu Uniroyal'in DNA'sını oluşturmaya devam ediyor. Ürünlerimizi sürekli geliştirerek, bir başka hedefimize daha ulaşabiliriz: sürüş keyfinizi artırmak.
Zengin inovasyon geçmişimize gururla bakıyoruz, bunlardan biri olan Shark Skin Teknolojisi (SST), özellikle ıslak zeminde güvenlik ve sürüş keyfini birleştirerek öne çıkıyor. Tasarım mühendislerimiz, biyometri yardımıyla köpek balıklarının doğal su dağıtma yeteneklerini taklit ederek yağışlı havalarda olağanüstü performans gösteren lastikler yarattı.

Paranızın Tam Karşılığı

Kullandığımız üstün hamur bileşimleri ve gelişmiş malzemelerle üretim süreci boyunca kaliteye odaklanıyoruz. Geliştirme aşamasında lastiklerimizin yapısını her yönden izleyerek kapsamlı bir şekilde test ediyoruz.
Farklı koşullarda lastiklerimizin sadece fiziksel performansını değil, zaman içinde dayanıklılığını ve sırtlarının aşınmasını da test ediyoruz. Dayanıklılıkları, size paranızın karşılığını vermede önemli bir rol oynar. Lastikleriniz ne kadar dayanıklı olursa o kadar az sıklıkta değiştirilmeleri gerekir. Ve basınç dağılımı ne kadar fazla olursa, yakıt verimliliği o kadar yüksek olur.

Yenilikçi tasarım

Lastiklerimiz sadece iyi performans göstermekle kalmaz, aynı zamanda iyi görünürler. Çünkü özenle tasarlanmışlardır. Sırt deseninde her bir oluğun bir fonksiyonu vardır. Her bir özellik titizlikle hesaplanmıştır. Her hamur bileşimi mükemmel hale getirilmiştir. Ve bu detay, tasarım dünyası tarafından takdirle karşılandı. Ürün Tasarımı için Kırmızı Nokta Ödülü ve iF Tasarım Ödülü 2014 gibi prestijli ödüllere layık görüldüğümüz için gurur duyuyoruz.