Hakkımızda

Mollaoğlu Otomotiv'in kurucusu Makina Mühendisi Abdullah MOLLAMEHMETOĞLU 1952 yılında Trabzon Akçaabat'ta doğmustur.1980 'li yıllarda İsmail MOLLAMEHMETOĞLU'nun da firmaya katılması ile Mollaoğlu Otomotiv sektörde yerini almış ve hızla yükselmeye başlamıştır. 

Konusunda 1983’ten beri çeyrek asırdan fazla süredir hizmet veren Mollaoğlu Otomotiv ikinci kuşak genç nesille beraber sektörde daha dinamik bir yapı elde etmiş ve sektörün en önemli öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız Güneşlide 4000 m2 ve Hadımköy gişeler mevkiindeki 4500 m2'lik servis ve depo alanları ile binek, kamyonet, kamyon, otobüs, iş makinası ve forklift lastiklerinde toptan ve perakende satış ve servis hizmeti vermektedir. Geniş stok, ürün yelpazesi ve deneyimli personelimizle birlikte sektöre yön veren servis anlayışımız sayesinde müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için gerekli hizmet noktalarını son teknolojiye sahip ekipmanlarla kurmuş ve lastikçiliğin servisçiliğe dönüşmesinde önemli rol oynamıştır.

Mollaoğlu Otomotiv; oto lastik sektöründe 81 ildeki bayi ağına Goodyear, Continental, Michelin, BfGoodrich, Nankang, Kormoran, Sava, Debica, Kelly, Barum, Matador, Tigar, Winrun ve Addo İndia gibi birçok markanın 5000 adetten fazla çeşit ve 100.000 adetten fazla fiili stokla beraber tüm Türkiye genelinde toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Firmamız Nankang ve Winrun Yüksek Performans lastikleri ile birlikte Addo İndia Havalı ve dolgu forklift lastiklerinin Türkiye Tek yetkili distribütörüdür.

Verdiği hizmetler, güvenilirlik, dürüst çalışma ve sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden firmamız büyüyen bir ivme ile yolu devam etmektedir ve gelecekte de bu ivmelenmeyi korumak için aralıksız çalışmaya devam edecektir. Büyümemizde bize destek veren ve verecek olan meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.