Nankang Lastikleri Türkiye

İhtiyacınız olan; Binek otomobil lastiklerinden Ultra Yüksek Performans Lastiklerine, SUV araç lastiklerinden 4x4 Off-road arazi lastiklerine, yarış ve pist lastiklerinden Drift ve Drag lastiklerine ve hatta racing motor lastiklerine kadar tüm ihtiyaçlarınız NANKANG Yüksek Performans Lastiklerinde. 

Ürün Çeşidi

Aracınız veya sürüş tarzınız ne olursa olsun mutlaka size uygun ebat ve modelde bir NANKANG vardır. Uzun kilometre, konfor, spor sürüş , yol veya yoldışı , yaz veya kış ne ararsanız hepsi NANKANG 'ta!

Tasarım

Nankang Lastiklerinin tasarım felsefesinde her ihtiyaca ayrı ayrı cevap verebilecek doğru lastik seçiminin sağlanması yatmaktadır. Her bir NANKANG; 60 yıldan fazladır devam eden lastik tasarımı, araştırma, üretim ve tecrübeyi değerli kullanıcılarına sunar.

Onaylanmış Kalite

Nankang kalitesi; Ford Motor Company Q1 sertifikası (1987 ve 1995), E-Mark sertifikası (1991), ISO 9001 sertifikası (1994), QS 9000 sertifikası (1998), ISO / TS 16949 sertifikası (2001), Tayvan Mükemmellik Ödülü (2012), ECO-2 için AMPA yenilikçilik ödülü ve TUV onay sertifikası (2014) ile tescillenmiştir.


Çevre Taahhütü

Çevre sorumluluğu kapsamında NANKANG düşük kirlilik emisyonu için düşürülmüş dönme dirençli lastikleri ile yakıt tasarrufu, imalat işlemlerinde yağsız bileşikleri, uzun lastik ömrü için özel katkı hammaddeleri kullanarak doğaya sahip çıkar.

Sürüş Emniyeti

Nankang felsefesi, kullanıcının isteği ve beklentisi ne olursa olsun öncelikle insanı hayatın merkezine koyar ve sizin ve aracınız için öncelikle güvenliği sağlar. Bunu kolaylaştırmak için aracınıza ve şartlarınıza uygun bir çok model ve ebat çeşitliliği sunar. 

Fiyat

NANKANG kullanıcılarına; güvenlik, kalite, yakıt tasarrufu, konfor ve çevre hassasiyetinden ödün vermemek şartıyla en iyi ürünleri en ideal fiyatlarla sunar ve biraz daha ucuz olabilmek adına bu felsefesinden asla vazgeçmez.