Pirelli Hakkında

1872 yılında Milano'da kurulan Pirelli, bugün çığır açan teknolojileri, üst segment ürünlerdeki başarısı ve İtalyan kökenlerinden ilham alan inovasyon tutkusu ile küresel bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Pirelli, Premium ve Prestij segmentte 40 yılı aşkın deneyimiyle son tüketicilere yönelik lastik üreticisi olarak Yüksek Değerli lastik pazarına özel olarak odaklanmıştır ve son tüketicinin özel lastik gibi en spesifik mobilite ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yenilikçi ürünler geliştirmeye kendini adamıştır.

Şirketin ürün yelpazesi, en prestijli üreticilerle sağlam ortaklıklar sayesinde otomobiller, motosikletler ve bisikletler için yenilikçi lastiklerden oluşmaktadır. Bu işbirlikleri, Pirelli'nin modele bağlı olarak en sofistike tüketicilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış lastikler geliştirmesine olanak tanıyor.


Otomobil Lastikleri

Pirelli lastik kataloğu; yıllarca süren yatırım, araştırma ve yeniliklerin bir sonucudur ve otomobiller, SUV'lar ve kamyonetler için tasarlanmış çok çeşitli yaz, kış ve dört mevsim modellerini içerir.